Przejdź do treści strony

Powitamy najmłodszych dzierżoniowian

Ojciec trzymający i całujący niemowlaka, obok mama

Już 9 czerwca o godz. 12.00 w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury odbędzie się kolejne uroczyste spotkanie z rodzinami najmłodszych mieszkańców miasta. Na wydarzenie serdecznie zaprasza burmistrz Dzierżoniowa. Masz dziecko, które urodziło się w 2025 lub 2026 r. i nie uczestniczyłeś jeszcze w takim spotkaniu? Zgłoś się!

Powitanie najmłodszych mieszkańców naszego miasta to wyjątkowa tradycja, którą celebrujemy od kilku lat. Dumni rodzice mają okazję spotkać się w wyjątkowej atmosferze, wykonać pamiątkowe zdjęcia, odebrać drobne upominki dla swoich pociech oraz dowiedzieć się więcej o prorodzinnych działaniach miasta.

Choć dzieci rodzi się coraz mniej, chcemy kontynuować tę miłą tradycję. Zapraszamy więc rodziców nowo narodzonych dzieciaczków z Dzierżoniowa do kontaktu z Biurem Komunikacji Społecznej i Promocji. Udział w spotkaniu można zgłaszać mailowo (na adres ) lub telefonicznie (pod numerem 74 645 08 18), podając imię i nazwisko dziecka oraz rodzica, datę urodzenia maluszka, adres zamieszkania i numer kontaktowy.

Korzystaj z naszej aplikacji mobilnej

Pobierz aplikację:

Deklaracja dostępności aplikacji mobilnej
Kobieta trzymająca w dłoni telefon z włączoną aplikacją Gminy Dzierżoniów