Przejdź do treści strony

Zawodnicy MKS 9 z medalami Letnich Mistrzostw Okręgu Opolskiego

Basen kryty w Opolu, na zdjęcie nałożone logo Dzierżoniowa i Klubu MKS9

W weekendowych zawodach rozgrywanych na 50-metrowym basenie błyszczał Filip Bernacik. Zawodnik trenowany przez Pawła Juraszka i Macieja Jamułę zdobył złoty i dwa srebrne medale w kategorii 15-16 lat. Złoto wywalczył stylem dowolnym, srebrne stylem motylkowym i grzbietowym.

W kategorii open Lateef Hanus stylem dowolnym zajął piąte miejsce, w stylu motylkowym był dziesiąty, a w grzbietowym czternasty. Na mistrzostwach w Opolu ścigało się 331 zawodników reprezentujących 42 kluby.

Szczegółowe wyniki

Korzystaj z naszej aplikacji mobilnej

Pobierz aplikację:

Deklaracja dostępności aplikacji mobilnej
Kobieta trzymająca w dłoni telefon z włączoną aplikacją Gminy Dzierżoniów